Ypatingas susitikimas su Vilniaus Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospiso bendruomene

Gruodis – tai nuoširdumo ir dvasingumo mėnuo. Artėjant Šv. Kalėdoms dažno iš mūsų širdis prisipildo gerumo, noro padėti tiems, kuriems labiausiai reikia.

Tad gruodžio mėnesį Avižienių gimnazijos Mokinių taryba, kuruojama lenkų kalbos vyr. mokytojos ir specialiosios pedagogės Editos Romanovskos – Čepėnienės kartu su socialine pedagoge Božena Butkevič ir psichologe Ana Giliun organizavo jau gražia tradicija tapusią kalėdinę gerumo akciją „Ištiesk gerumo ranką“. Šiais metais visa gimnazijos bendruomenė buvo skatinama aukoti ir surinktus pinigus skirti Pal. Kun. Mykolo Sopočkos hospisui prie naujai  besikuriančio Vaikų hospiso skyriaus. Širdingų žmonių dėka iš viso suaukota 1020,00 Eur.  Prie gerumo akcijos taip pat prisijungė ir Avižienių lopšelio-darželio bendruomenė, kuri prisidėjo naujais stalo žaidimais.

Gruodžio 18 dieną, Mokinių tarybos atstovė Milena Stankevič, ugdytinių tėvai ir pedagogai susitiko su nuoširdžia, atvira širdimi, kupina meilės ir gerumo hospiso vadove sese Michaela Rak ir  bendruomene bei įteikė suaukotus pinigus ir dovanas. Šio vizito metu mus supažindino  su hospiso misijos kasdienybe, istorijomis iš pacientų gyvenimo, sužinojome įstaigos poreikius. Tai pat turėjome galimybę pamatyti naujas patalpas, skirtas nepagydomai sergantiems vaikams. Atsidėkodama už gerumą ses. Michaela davė kalėdaičių ir perdavė sveikinimus Šv. Kalėdų proga.

Nuoširdžiai dėkojame visiems Avižienių gimnazijos ir Avižienių vaikų lopšelio-darželio bendruomenės nariams: mokiniams, jų tėveliams, mokytojams, darbuotojams, prisidėjusiems ir sukūrusiems didžiausią gerumo, vilties ir atjautos stebuklą. Būkime geri vieni kitiems šiandien, ryt, ištisus metus!

This post is also available in: Polish