Meninio skaitymo konkursas

Sausio 20 dieną Avižienių gimnazijoje vyko meninio skaitymo konkursas. Konkurse dalyvavo penkiolika 5 – 8 klasių mokinių,  trys mergaitės iš gimnazinių klasių bei Igc klasės merginų kompozicija „e2-e4, e7-e5“. Mokiniai deklamavo lietuvių autorių kūrinius, stengėsi klausytojams perteikti pagrindinę teksto mintį, taisyklingai kirčiavo žodžius. Vertinimo komisijai (lietuvių kalbos mokytojoms) buvo išties nelengva išrinkti geriausius skaitovus.

5 – 8 klasių grupėje I vietą laimėjo 7a klasės mokinė Donata Zapolskytė. Antros vietos buvo dvi, jas laimėjo 5c klasės mokinys Joris Veteikis ir 8c klasės mokinė Gabrielė Mikutavičiūtė. Dvi trečias vietas užėmė 7c klasės mokinė Ema Teišerskytė ir 8a klasės mokinė Kamila Romanovska.

Vyresnių klasių grupėje I vietą laimėjo IIgc klasės mokinė Eimantė Liakaitė, II vieta atiteko IIgc klasės mokinei Elingai Rimšaitei, o III vieta – IIIga klasės mokinei Agatai Romanovskai.

Konkurso vertinimo komisija nusprendė į Vilniaus rajono meninio skaitymo konkursą siųsti ne tik abi lauriates, bet ir mokytojos R.Užienės parengtą Igc klasės merginų parodytą kompoziciją „e2-e4, e7-e5“.

Sveikiname konkurso nugalėtojas ir linkime sėkmės kitame etape.