Dienos archyvas: 2020 vasario 4

Avižienių gimnazijos ir Avižienių vaikų lopšelio-darželio bendradarbiavimo renginys „Gera draugiškus kaimynus turėti“

Sausio 30 diena Avižienių gimnazijos 4c klasės mokiniams buvo įdomi ir netradicinė, nes su savo klasės vadove Ilona Kutrevičiene apsilankė svečiuose pas artimiausius kaimynus – Avižienių  vaikų lopšelio – darželio  vaikučius su linksmu, įdomiu teatralizuotu muzikiniu renginiu “Gera draugiškus kaimynus turėti“.

Ketvirtokus džiaugsmingai pasitiko „Smalsučių“ ir „Bitučių“ grupių ugdytiniai. Animacinio filmuko „Krakodilas Gena“ personažu Skrybėliuote pasipuošusi renginio vedėja socialinė pedagogė  Božena Butkevič bandė vaikus ir mokinius įtikinti, kad draugiški kaimynai tai nuobodu, o draugauti malonu su tais, kas krečia išdaigas. Tačiau ugdytiniai su mokytojų pagalba, įvairiais būdais bandė įtikinti ponią Skrybėliuotę, kad svarbu būti draugiškiems, pagarbiai bendrauti ir padėti vieni kitiems.

Mūsų mokiniai sukvietė visus renginio dalyvius smagiai  pašokti bendrame ratelyje „Graži mūsų šeimynėlė“. Taip pat sudainavo linksmą dainą apie draugystę „Pertraukėlė“.  „Smalsučių“ grupės ugdytiniai suvaidino pasaką „Vilkas ir ožka“ ir parodė, kad vilkas gali būti geras kai mandagiai ir pagarbiai su juo bendrauji. Renginio pabaigą vainikavo bendra darželinukų ir mokinių kūrybinė piešimo užduotis „Draugystės šalys“, kurioje pavaizdavo kaip atrodo draugiškumas. Mokytoja Jadvyga Grigienė su savo auklėtiniais visiems susirinkusiems padovanojo atvirukus su žodžiais „Svajonės ir Draugystė pas Tave jausmų tiltais atbėga…“. Galiausiai, vaikai įtikino ponią Skrybėliuotę, kad  be gerų ir draugiškų kaimynų būtų liūdna gyventi.

Ačiū visiems buvusiems drauge! Tikimės, kad bendros veiklos padėjo vaikams suprasti, kaip svarbu turėti draugą, kaip reikia susidraugauti ir išsaugoti draugystę, kuo galima pradžiuginti draugą bei kaimyną.