Dienos archyvas: 2020 kovo 4

Įdomieji eksperimentai.

Vasario 27 dieną Avižienių gimnazija pasitiko svečius iš Kauno technologijų universiteto studentų mokslinės draugijos, kurie atvažiavo su puikia „Įdomiųjų eksperimentų“ programa.
Programa sudaryta buvo iš cheminių bandymų: „Chameleonas“, „Lavos lempa“, „Pieno kokteilis“, „Laukinė ugnis“, „Šokančios liepsnos“, „Ugnies patranka“, „Juodoji ugnies gyvatė“, „Auksinis lietus“ ir
fizikinių bandymų: „Giroskopas“, „Žukovskio kėdė“, „Fluorescencija“. Taip pat galima buvo stebėti labai įspūdingus bandymus, tokius kaip: bandymai su sausu ledu ir skystu azotu bei „Degančių rankų“ eksperimentas.
Mokiniai buvo labai aktyvūs – dalyvavo visuose eksperimentuose ir domėjosi kiekvieno iš jų eiga bei pritaikymu.
Dėkojame svečiams iš KTU SM draugijos.

Regioninė etninės kultūros olimpiada

Vokalinis merginų ansamblis “ Svajonė”  vasario 26d. dalyvavo Lietuvos mokinių Etninės kultūros olimpiadoje regioniniame ( Dzūkijos) etape Merkinėje. Labai džiaugiamės, kad mokiniams pavyko puikiai pasirodyti, susipažinti su skirtingų mokyklų tradicijomis ir įgyti neįkainojamos patirties. Mokinius lydėjo mokytojos Rita Užienė ir Galina Jurkūnienė.