Pingvinai. Kuo mes panašūs?

Tai 3c klasės Kultūros paso nuotolinės pasaulio pažinimo pamokos tema Lietuvos jūrų muziejuje gegužės 20 dieną.

Pamoka apie pingvinus ir atsakomybę už mus supančią aplinką, gyvūniją, augaliją, šalia esančius . Tikslas skatinti prisiimti atsakomybę už mus supančią aplinką, šalia esančius žmones. Mokinti atpažinti, įvardyti problemas ir drąsinti kalbėti apie savo jausmus bei emocijas.

Mokiniai sužinojo kokie yra pingvinai? Kiek pingvinų rūšių gyvena pasaulyje? Ar jie turi jausmus? Į ką jie panašūs? Ar pingvinai gyvena Afrikoje?

Reflektuodami piešė piešinius apie įsimintiniausias pingvinų rūšis, pristatė komandinį darbą bei išrinko didžiausius klasės pingvinų mylėtojus ir žinovus – tai Mykolas ir Augustas!