Nemokamą maitinimą gaunančių 5 – 12 klasių mokinių tėvų (globėjų, rūpintojų) dėmesiui!

Š. m. birželio mėn. 15 d. (t.y. antradienio) iki birželio mėn. 22 d. (t.y. antradienio)
nuo 7.30 iki 13.00 val. tėvelius (globėjus, rūpintojus)
prašome atvykti į Vilniaus r. Avižienių gimnaziją atsiimti nemokamą maitinimą gaunantiems mokiniams paruoštų sauso maisto davinių.

Vienas iš tėvų (globėjų, rūpintojų) turi nurodytu laiku atvykti į ugdymo įstaigą ir pasirašyti, pateikus asmens dokumentą, atsiimti sauso maisto davinius, kurie bus išduodami gimnazijos valgykloje (įėjimas iš lauko pusės).

Atvykstančių tėvų labai prašome laikytis Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos koronaviruso prevencijos rekomendacijų ir nurodymų: mūvėkite vienkartines pirštines, dėvėkite vienkartines kaukes, turėkite savo tušinuką.

Saugokite save ir aplinkinius!

Pagarbiai, nemokamo maitinimo organizavimo koordinatorė Eglė Balčiūnienė