Antrokai lankėsi Pinigų muziejuje

Birželio 10 d. 2b klasės mokiniai aplankė Lietuvos banko Pinigų muziejų. Kartu su muziejaus gide Nijole Butkevičiene ne tik apžiūrėjo eksponatus, bet ir dalyvavo edukacijoje. Gidė įdomiai pasakojo apie pinigų raidą, rodė išskirtinius eksponatus, uždavinėjo mokiniams įvairaus sudėtingumo klausimus, į kuriuos atsakę vaikai rinko taškus ir edukacijos pabaigoje visi buvo apdovanoti glėbiu prizų. Visi edukacinės pamokos dalyviai turėjo galimybę metaliniame knygos žymeklyje išsikalti pinigą – skatiką, pasisverti ant specialių svarstyklių ir sužinoti, kiek jis kainuotų, jei būtų auksinis, platininis ar sidabrinis bei pamatyti didžiausią pasaulyje piramidę, pastatytą iš lietuviškų vieno cento monetų. Mokiniams labai patiko šviečiantis takelis, kuriame puikavosi dabar jau visiems edukacijos dalyviams pažįstamas skaičius gugolas.

„Aš savo šeimoje dabar pats protingiausias pinigų klausimais!“ – taip Pinigų muziejuje įgytas žinias įvertino antrokas Dovas. Esame dėkingi Pinigų muziejui, ypač gidei Nijolei, už suteiktas žinias ir teigiamas emocijas.