Paskutinė mokslo metų diena – „Mėgintuvėlio“ magijos paslaptis.

Šie mokslo metai pralėkė tarsi vieną diena. Pirmokai ir kiti pradinių klasių mokiniai, net nespėja drauge pasidžiaugti , buvo priversti mokslus tęsti namuose. Dažnai į nuotolines pamokas jie pasikviesdavo brolius ir seses, kačiukus ir šuniukus. Visiems labai truko tiesioginio bendravimo, palakstymo gimnazijos koridoriais, pasimėtymo sniego gniūžtėmis mokyklos kieme. Taip ir pralėkė šie mokslo metai.

O paskutinę mokslo dieną jie susitiko ir gyvai bendravo savo mylimos gimnazijos kieme. Kartu su „Mėgintuvėliu“ atliko bandymus ir pasijuto tikrais burtininkais.

Taip įsimintinai užbaigė mokslo metus pradinukai vėl nekantriai lauks Rugsėjo pirmosios.

Pradinukai visai gimnazijos bendruomenei linki smagios, sveikos ir kūrybingos vasaros!

Pradinių klasių mokytoja Ilona Kutrevičienė