ltplVilniaus r. Avižienių gimnazijaGimnazjum w Awiżeniach w rejonie wileńskim

Tarptautinė mokytojų diena

Spalio 5 dieną vyko graži Tarptautinės mokytojų dienos šventė. Kaip ir kasmet, mūsų Mokytojai buvo šventiškai ir pakiliai nusiteikę. Šventė buvo skirta pagerbti Mokytojus, pademonstruoti mokytojų svarbą ir indėlį į mokslą ir ji vyko kiek kitaip. Tai buvo padėkos žodžių, prisiminimų popietė.
Mokinių tarybos atstovai pabrėžė, kad be Mokytojų kilnaus darbo pasaulis nebūtų toks gražus, turtingas ir padorus. Mokytojai – mylintys, rūpestingi, išmintingi bei kantrūs – buvo, yra ir visuomet bus reikalingi.
Mokytojų taryba tarė padėkos žodį daugiametei mokyklos Direktorei Valerijai Orševskai už nuveiktus darbus vardan gimnazijos. Prie sveikinimų prisidėjo l.e direktorės pareigas Alicija Bilinska. Palinkėjo didžiausios sėkmės, naujų patirčių ir atradimų.
Mokytojus pasveikino ir Tėvų atstovė Živilė Šakalė, įteikdama kolektyvui nuostabų tortą ir gražų palinkėjimą. Po oficialiosios dalies koncertavo talentingas muzikas Artūras Chalikovas.