4c klasės „Rudeninė medžioklė 2021“ Neries regioniniame parke

Gamtamokslinės patyriminės veiklos„Rudeninė medžioklė“ tikslas tikslingai planuoti išvyką, jos metu patirti pažinimo džiaugsmą, pastebėti gamtos pasikeitimus, atpažinti augalus bei gyvūnus, žinoti artimausios aplinkos lankytinus objektus.
Ketvirtokų kelionė prasidėjo nuo užduočių lapo ir išvykos vietovės aptarimo bei planavimo, pasiskirstymo komandomis, veiklos lapo pildymo. Medžioklės objektas- medžių, krūmų, gėlių ir žolių atpažinimas, pastebėjimas, informacijos ieškojimas, pilkapių ir piliakalnių atsiradimo istorijų skaitymas. Buvo susitarta, kad apie neatpažintą augalą galima surasti informacijos internete, pasiklausti tėvelių ar senelių.
Reflektuodami išsiaiškinome klasės „Rudeninės medžioklės“ nugalėtojus, kurių trofėjų kraitis buvo gausiausias ir įspūdingiausias.
Mokiniai diskutavo, samprotavo, ką ir kodėl surasti buvo nesudėtinga, o ko taip ir nepavyko pastebėti, dalinosi netikėčiausiais radiniais ir patirtais įspūdžiais.
Klasės auklėtoja Nida Pileckienė”.