Mažiausių skaitytojų kasmetinis dalyvavimas “Šiaurės šalių literatūros savaitėje”

Jau daugelį metų mūsų gimnazijos 1-4 klasių mokiniai dalyvauja rudeniškame, pilname paslapčių projekte, susijusiu su skaitymu, kuris gali būti labai kūrybiškas, įtraukus, pilnas netikėtumų, atradimų ir net gardus. Visą savaitę mokiniai vykdė veiklas susijusias su knygos “Perlų ieškotoja” pagrindine veikėja Miranda. Kartu su kitais mokiniais iš šiaurės šalių skaitė žvakių ir žibintų šviesoje, domėjosi knygos autorės Karin Elandsson gimtųjų Alandų salų  unikalumu, aiškinosi, kaip formuojasi perlai ir kokia jų vertė, patys juos augino, skanavo arbatą iš šiaurietiškų žolelių, karpė karpinius, ilistravo ir piešė, sužinojo,   kokių savybių reikia norint tapti jūrų gelmių nardytoju bei patys nėrė ieškoti perlų šokolodo jūroje….