Geros savijautos programos įgyvendinimas Avižienių gimnazijoje

Lapkričio 29 dieną Avižienių gimnazijoje buvo įgyvendinami Geros savijautos programos edukaciniai užsiėmimai 1bc-IVgac klasių mokiniams. Užsiėmimus vedė Funkcinio judėjimo centro lektoriai. 1cb – 4ac klasėms vyko užsiėmimai “Bendradarbiavimo ir komandos įgūdžių formavimo” tema, o 5ac – IVgac klasių mokiniams “Nusiraminimo ir streso įveikos technikų” tema.

Geros savijautos programos paskirtis – užtikrinti mokinių, besimokančių pagal bendrojo ugdymo programas, emocinės savijautos bei psichikos sveikatos gerinimą, sudarant galimybę visiems mokiniams dalyvauti tikslinėse įvairaus pobūdžio Savijautos programose. Ši programa yra viena iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos parengto pagalbos plano, skirto kompensuoti per pandemiją patirtus mokymosi praradimus, priemonių.

Daugiau apie programos siūlomas veiklas www.gerasavijauta.smm.lt

Psichologė Ana Giliun