ltplVilniaus r. Avižienių gimnazijaGimnazjum w Awiżeniach w rejonie wileńskim

Vasario 16 –oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Vasario 16 –oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena.

Vasario 11 dieną gimnazijoje vyko Lietuvos valstybės atkūrimo šventinis minėjimas „Aš myliu Lietuvą“, skirtas Vasario 16 – ajai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Šventėje dalyvavo pradinių klasių mokiniai (lenkų mokomąja kalba), mokytojai, gimnazijos vadovybė.

Renginys prasidėjo Lietuvos himnu. 1a, 2a kl. mokiniai deklamavo Justino Marcinkevičiaus, Maironio, Vydūno, Vytės Nemunėlio eiles apie Lietuvą. 8c kl. mokinės atliko dainą „Mano kraštas“ (dainos žodž. G. Paškevičiaus). Mokiniai šoko lietuvių liaudies šokius – ratelius.

Šventę vainikavo patriotinė daina „Brangiausios spalvos“ (žodž. K.Vasiliausko).Minėdami vasario 16 –ąją, tikime, kad mažieji taps tikrais savo krašto patriotais ir mokės branginti ir puoselėti meilę Tėvynei.

Nuoširdžiai sveikiname visus su gražia valstybine švente.

Lietuvių kalbos mokytoja Kristina Paslauskienė.