Projektas „Aš ir mano seneliai”

Vasario 7 – 11 dienomis 1 – 4 klasių mokiniai vykdė projektą „Aš ir mano seneliai”. Projekto metu mokiniai pasakojo apie savo senelius. Visi kartu aptarė, kodėl svarbi pagarba vyresniam, kur prasideda kiekvienos šeimos šaknys. Tą savaitę mokiniai vartė senelių albumus, rinko informaciją apie senelių pomėgius, mokyklinius metus.

Kokios linksmos senelių istorijos iš tų laikų, kai jie dar buvo maži, kokios neįkainojamos vertės nuotraukos, kokie liaudies žaidimai ir dainos… Visa tai mokiniai patyrė atsigręžę į praeitį. Projektą pagyvino klasėse esanti parodėlė, kuriose atsispindėjo senelių vaikystė, taip pat nuoširdūs ketureiliai seneliams, savo senelių piešimas, šeimos medžio kūrimas, paremtas etniniais karpiniais, piešiniais, aplikacijomis.

Vaikai atsidėkodami seneliams už papasakotus savo vaikystės prisiminimus, pagamino dovanėles ir su didžiausiu džiaugsmu jas padovanojo.

Gera turėti senelius…