Pradinukai paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną

Kovo 7-10 dienomis 1-4 klasių mokiniai vykdė projektą „Kokia graži, Lietuva, esi!“, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Jo metu mokėsi mylėti, gerbti ir didžiuotis savo šalimi, taip pat išreiškė palaikymą Ukrainai, kuri šiuo metu kovoja už laisvę.

Mokiniai kalbėjo apie Lietuvos praeitį ir dabartį, gamtos grožį ir išskirtinumą, apie tai, ką kiekvienas galėtų padaryti dėl Lietuvos. Vaikai piešė Lietuvą, domėjosi ir iliustravo Lietuvos istorinę laiko juostą, organizavo gražiausio lietuviško žodžio rinkimus. „Jaunojo programuotojo“ būrelio nariai kūrė animuotą Lietuvos žemėlapio versiją. Mokiniai ant išlankstytų Lietuvos ir Ukrainos vėliavos spalvų lėktuvėlių užrašytus linkėjimus perdavė ne tik Lietuvai, bet juos nuskraidino ir už laisvę kovojančiai Ukrainai.

Projekte vykdyta veikla mokiniams suteikė ne tik puikių įspūdžių, bet ir žinių bei patirties.