Projektas „Kalbame lietuviškai”

Kovo mėnesį buvo vykdomas projektas „Kalbame lietuviškai”. Jo tikslas — stiprinti mokymosi motyvaciją ir skatinti domėtis lietuvių kalba. Projekto veiklose dalyvavo 2-4a klasių mokiniai. Vyriausieji projekto dalyviai dalinosi savo mintimis apie kalbą, skaitytas knygas, iliustravo patarles, pristatė jas klasės draugams. Jaunesni mokėsi kalbėti trumpai, aiškiai ir nenuobodžiai. Tai padaryti jiems padėjo smulkiosios tautosakos kūrinėliai. Mokiniai minė ir kūrė mįsles bei iliustravo jų įminimus, pamėgdžiojo gamtos garsus, bandė juos kurti patys, piešė perskaitytų kūrinių iliustracijas.
Kalba neatsiejama nuo rašto. Rašyti dailiai ir taisyklingai dažnai yra tikras iššūkis, ypač pradinukams. Bet projekto dalyviai neišsigando ir išbandė savo jėgas dailyraščio konkurse. Išrinkti keturi gražiausią rašyseną turintys mokiniai: Emilija Barbara Lipnevič, Karol Maciejevski, Ričard Jankovski ir Emilija Šimkūnaitė. Sveikiname nugalėtojus ir linkime jiems sėkmės.