Išvyka į Triušiukų slėnį

Birželio 3 d. 2c, 3b ir 3c klasių mokiniai vyko į pažintinę kelionę po Utenos ir Molėtų rajonus. Visą ekskursiją su mokiniais žaismingai bendravo gidė Giedrė. Pirmiausia vaikai kopė į Mindūnų apžvalgos bokštą. Aplankė Utenos rajone esantį Saldutiškio miestelį, kuriame yra įsikūręs vienintelis Lietuvoje Triušiukų slėnis. 2 ha plote, aptvertoje teritorijoje susipažino su daugiau nei 40 skirtingų veislių grynaveislių triušių ir triušiukų. Šiame slėnyje taip pat grožėjosi tauriaisiais elniais, Kamerūno ožiukais, nutrijomis, įvairiais paukščiais: stručiais, fazanais, kalakutais, dekoratyvinėmis vištomis, žąsimis, antimis, putpelėmis ir kitais šio slėnio gyventojais. Ekskursijos pabaigoje mokiniai dalyvavo edukacijoje su žaismingais elementais Asvejos lankytojų centre bei Dubingių piliavietėje. Dėmesingiausi mokiniai, kurie gebėjo atsakyti į gidės klausimus, buvo apdovanoti prizais. Nors ir pavargę, bet laimingi visi grįžo namo.