Edukacinė išvyka „Paukščių plunksnos margos“

Ar visų paukščių plunksnos margos? Ar bitės neša medų ir žiemą? Į šiuos klausimus atsakymų ieškoti 3c ,4c, 4b klasių mokiniai vyko į Ignalinos rajoną. Linksmai nudardėję nemažą kelio atkarpą, vaikai atvyko į Bičių muziejų. Ten aplankė bitininko namus ir apžiūrėjo avilius. Mokiniai sužinojo, kad bitės ir žiemą dirba savo avilyje, tik medaus neneša. Iš bičių muziejaus keliavo į Ladakalnį, įkopė į Genučių piliakalnį. Mokiniai išgirdo 6 ežerų valdovo Ladakalnio legendą, sugalvoję po norą keliavo toliau, į Paukščių kaimą. Paukščių kaimas – vieta, kur gali pamatyti daugiau paukščių, nei kada nors esi matęs bei išgirsti daugiau jų balsų, nei kada nors esi girdėjęs. Kalbama, kad čia galima išvysti savo laimės paukštę. Po trumpos pamokėlės apie paukščius, šeimininkas Rimas pakvietė vaikus kepti didžiausio Lietuvoje „piratakio“. Gavę savo „piratakį“ ir įvairiaspalvių daržovių, vaikai susėdo prie stalo ir skaniai sušveitė egzotiškąjį patiekalą. Vėliau ėjo į paukščių karalystę apžiūrėti sodybos augintinių ir su jais pabendrauti. Vaikai gyvūnus lietė, glostė, maitino duonele.
Pilni džiugių emocijų ir laimingi grįžo į gimnaziją.
Mokytojos Ilona Kutrevičienė ir Dalia Katinienė