ltplVilniaus r. Avižienių gimnazijaGimnazjum w Awiżeniach w rejonie wileńskim

MOKYTOJO DIENA

„Kuo daugiau išdalina kitiems, tuo labiau praturtėja pati. Skleidžia šilumą savo visiems, neša žiburį šviesų kely. Kas ji? Mokytojo širdis. Kviečia augti dvasia ir protu, moko būti pačiu savimi, ji vis žadina laisvę žmonių, Ji vis ten, kur vaikystė žavi. Kas ji? Mokytojo širdis. Jai vis lemta sutikti mažus, prisirišti prie jų ir pamilt, užauginti”.

Gerbiamieji Mokytojai!

Mokinių tarybos vardu sveikiname Tarptautinės mokytojo dienos proga ir nuoširdžiai dėkojame už taurų Jūsų darbą. Dėkojame už pastangas ir kantrybę dirbant su kiekvienu vaiku – darbščiu ar nerūpestingu, tyliu ar triukšmingu, palepintu ar pamirštu ir reikalaujančiu vis daugiau Jūsų dėmesio. Dėkojame už tai, kad ugdydami kitus spėjate šviestis ir augti patys. Linkime, kad būtumėte laimingi, gerbiami ir mylimi.