Projektas „Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus rajone“

Spalio 20 diena, IIgc klasė pradėjo dalyvauti Vilniaus rajono savivaldybės administracijos, Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir VšĮ Vilniaus r. centrinės poliklinikos vykdomame projekte “Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus rajone”. Projekto metu mokiniai išklausys 5 paskaitų ciklą apie pirmosios ir būtinosios pagalbos teikimą, apie sveiką gyvenseną ir priklausomybes, apie lyčių lygybę ir asmenų nediskriminavimą (tolerancijos skatinimą). Šiandien užsiėmimo metu gimnazistai sužinojo, kokie yra pagrindiniai būdai, padedantys sumažinti arba išvengti nelygybės ir diskriminacijos apraiškas. Užsiėmimo pabaigoje, mokiniai, atlikę praktinę užduotį, diskutavo ir pasidalino savo nuomone apie lyčių diskriminaciją.