ltplVilniaus r. Avižienių gimnazijaGimnazjum w Awiżeniach w rejonie wileńskim

Lapkričio 16-oji – Tarptautinė Tolerancijos Diena

Lapkričio 16 d. visame pasaulyje minima Tarptautinė tolerancijos diena. Tradiciškai Avižienių gimnazijos bendruomenė kiekvienais metais prisijungia prie pilietinės iniciatyvos. Šių metų Tolerancijos dienos ženklas namas – skirtas aptarti tai, jog žmonės gyvena visuomenėje, kaip daugiabutyje name, kuriame kaimynai skirtingi, bet tai netrukdo žmonėms bendrauti, gyventi kaimynystėje. Šventę pradėjome lapkričio 15 dieną. Gimnazijos psichologė kartu su 5c ir 6a klasėmis kalbėjo apie pasaulį, matomą daugelio žmonių akimis, t.y. kelią nuo empatijos iki tolerancijos. Socialinė pedagogė su 3c-4c klasėmis kalbėjo apie žmonių skirtumus, atliko praktines užduotis, diskutavo ir analizavo toleranciją apibūdinančius žodžius: meilė, pagarba, atjauta, nuoširdumas, draugystė, gerumas. Pradinių klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis aktyviai dalyvavo akcijoje „Draugiška popietė“, kurios metu susipažino su paralelinės klasės mokiniais, kalbėjosi, piešė, buvo išėję pasivaikščioti, žaidė žaidimus, dovanojo rankų darbo dovanėles bei smagiai leido laiką kartu.