Raiškiojo skaitymo konkursas „Tau, Tėvyne”

Lapkričio 14 dieną įvyko pradinių klasių raiškiojo skaitymo konkursas „Tau, Tėvyne”. Mažieji žodžio meistrai deklamavo eilėraščius, skaitė prozos kūrinius. 14 skaitovų komandą vertino garbinga komisija: Gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ingrida Sosnovskienė, lietuvių kalbos mokytoja Rasa Žygė ir pradinių klasių mokytoja Kamilė Šafranovičienė. Konkursą papuošė ir gerai nusiteikti padėjo pradinių klasių choras, vadovaujamas muzikos mokytojos Rasos Veteikienės. Žiūrovai balsavo ir rinko labiausiai patikusį skaitovą, kuriuo tapo 3c klasės mokinė Vaidilė Strolaitė. Visi skaitovai buvo šaunūs, bet komisijos sprendimu lauretais tapo keturi dalyviai:

Vaidilė Strolaitė 3c, Jonas Staniulis 2b, Greta Keršytė ir Matas Skrebė piešmokyklinės grupės atstovai. Linkime jiems sėkmės kitame etape.