ltplVilniaus r. Avižienių gimnazijaGimnazjum w Awiżeniach w rejonie wileńskim

Lapkričio 29 diena – Draugo diena!

Lapkričio 29 dieną yra minima Draugo diena. Draugų turime daug, tačiau tikri draugai tie, kuriais pasitikime, kurie niekada neišduos, pasitikės, nepaliks nelaimėje. Tikra draugystė suteikia pilnavertiškumo jausmą, pasitikėjimą, artumą, supratimą. Turėti tikrą draugą – didelis džiaugsmas.

Siekdamos skiepyti šias vertybes, gimnazijos socialinė pedagogė Božena Butkevič kartu su psichologe Ana Giliun paskatino gimnazijos bendruomenę prisiminti, pasveikinti savo draugus, pasakyti vieną kitą gerą žodį vienas kitam ir pabrėžti, kokie svarbūs mūsų visų gyvenime yra tie keli, tikri draugai. Lapkričio 28 – 30 dienomis 5ac – IIgac klasių mokiniai dailės ir informacinių technologijų pamokų metų gamino atvirukus su sveikinimu geriausiam (-ei) draugui (-ei), kartu su lietuvių ir lenkų kalbos mokytojoms kūrė eilėraščius, rašė rašinėlius apie tai, kokiomis savybėmis pasižymi tikras draugas, jog norint turėti draugų, reikia patiems elgtis draugiškai, padėti šalia esančiam, išklausyti ir paguosti. Priešmokyklinio ir pradinio ugdymo mokiniai su džiaugsmu prisidėjo savo kūrybiniais darbeliais draugystės tema.

Mokinių kūrybinių dabelių paroda visą savaitę bus eksponuojama gimnazijoje ir ilgai primins buvimo kartu džiaugsmą.