PIROTECHNINIŲ PRIEMONIŲ PREVENCIJA

Artėjant Naujųjų metų šventėms rūpestį kelia prekyba pirotechninėmis priemonėmis ir jų naudojimas. Retas, kuris susimąsto, kiek žalos gali pridaryti atsainus požiūris į pirotechniką. Visi sužalojimai, kurie padaromi dėl neatsargaus pirotechninių priemonių naudojimo, yra labai pavojongi ir sunkiai gydomi. Siekiant užkirsti kelią skaudžioms nelaimėms, gruodžio 5 dieną, 6ac-8ac klasių mokiniams vyko prevencinė paskaita „Saugus elgesys švenčių metu ir atsakingas pirotechnikos gaminių naudojimas”.

Vilniaus apskrities VPK Vilniaus r. bendruomenės vyr. pareigūnė Zariana Raizgytė rodė mokiniams filmą apie nesaugų elgesį bei paaiškino kokie pavojai tyko neatsargiai elgiantis su pirotechninėmis priemonėmis. Paskaitos pabaigoje palinkėjo mokiniams būti atsakingiems, drausmingiems, supratingiems, saugoti ne tik save, bet ir gamtą.