Projekto „Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus rajone“ akimirkos

Gimnazijos IIgc klasės mokiniai dalyvavo Vilniaus visuomenės sveikatos biuro ir VšĮ Vilniaus rajono centrinės poliklinikos įgyvendinamame projekte „Sveikos gyvensenos skatinimas ir moksleivių sveikatos raštingumo ugdymas Vilniaus rajone“.

Projektas finansuojamas iš ES struktūrinių fondų, valstybės biudžeto ir Vilnius r. savivaldybės biudžeto lėšomis.

Projekto tikslas – skatinti pozityvius mokinių sveikatos elgsenos pokyčius, didinant jų sveikatos raštingumo lygį.

Pagrindinė projekto veikla 5 paskaitų ciklas:

• Pirmosios ir būtinosios pagalbos teikimo mokymai;

• Sveikos gyvensenos skatinimo mokymai;

• Žalingų įpročių ir priklausomybių prevencijos mokymai;

• Lyčių lygybės ir asmenų nediskriminavimo (tolerancijos) mokymai.

Paskaitas skaitė kompetentingi lektoriai, savo srities profesionalai, charizmatiškos bei įdomios sava patirtimi asmenybės, įtaigiai perteikiančios svarbias žinias mokiniams.