Meninio skaitymo konkursas Avižienių gimnazijoje

Sausio 27 d. Avižienių gimnazijoje vyko Meninio skaitymo konkursas. Pagrindinis jo tikslas – skatinti moksleivius plačiau domėtis literatūra, ugdyti ir puoselėti meninio žodžio suvokimą.

Konkurse dalyvavo 5-8 ir I-IV gimnazijos klasių skaitovai.

Geriausiais pripažinti 5-8 klasių grupėje Joris Veteikis 8c kl. (III vieta), Ariana Klachko, 5a kl. (IIvieta), Kamilia Suchodolska, 6a kl. (I vieta).

I-IV gimnazijos klasių grupėje geriausiai pasirodė Marija Nordkvelle, IVgc kl. (III vieta), Kamila Romanovska IIIga kl. (II vieta), Samanta Bobrovičiūtė, IIIgc kl. (I vieta).

Meninio skaitymo konkurso dalyviams buvo įteikti diplomai, padėkos raštai ir saldžios dovanos. Puiki poezijos šventė praskaidrino nuotaiką.

Dėkojame lietuvių kalbos ir literatūros mokytojoms, kurios mokiniams padeda suprasti, kad skambus meniškas žodis žmogui leidžia pakilti aukščiau kasdienybės.