Mokytojai

Vardas, Pavardė Kvalifikacinė kategorija Dalykas
1. EVA LAZURKEVIČ pedagogė Priešm. ugd. ped.
2. MARITANA ZAVECKIENĖ mokytoja metodininkė Priešm. ugd. ped. 
3. DALIA KATINIENĖ vyresn. mokytoja Pradinis ugdymas
4. KRISTINA ROMANKEVIČ vyresn. mokytoja Pradinis ugdymas
5. NIDA PILECKIENĖ mokytoja metodininkė Pradinis ugdymas
6. EDITA ŠAFRANOVIČIENĖ vyresn. mokytoja Pradinis ugdymas
7. ILONA KUTREVIČIENĖ vyresn. mokytoja Pradinis ugdymas
8. DAIVA RUDAMINIENĖ vyresn. mokytoja Pradinis ugdymas
9. VIOLETA CHVOINICKA vyresn. mokytoja Pradinis ugdymas
10. GENOEFA LUČUN vyresn. mokytoja Pradinis ugdymas
11. GALINA ZACIŠKO vyresn. mokytoja Pradinis ugdymas
12. RITA UŽIENĖ mokytoja metodininkė Lietuvių kalba.
13. VIKTORIJA DŪKŠTĖ mokytoja Anglų kalba
14. REGINA BUZIENĖ mokytoja metodininkė Lietuvių kalba
15. KRISTINA PASLAUSKIENĖ mokytoja (motinystės atostogos) Lietuvių kalba
16. LILIJA VOICECHOVSKA mokytoja metodininkė Lenkų kalba
17. INGRIDA SOSNOVSKIENĖ vyresn. mokytoja Lietuvių kalba.
18. EDITA ROMANOVSKA ČEPĖNIENĖ vyresn. mokytoja Lenkų kalba
19. ALICIJA SEGEN vyresn. mokytoja Lenkų kalba
20. RENATA ALIUK vyresn. mokytoja (motinystės atostogos) Anglų kalba
21. VIRGINIJA KVAKŠIENĖ vyresn. mokytoja Anglų kalba
22. JUSTINA DAINOVSKA vyresn. mokytoja Anglų kalba
23.JŪRATĖ ZACHAREVIČIENĖ mokytoja metodininkė Rusų kalba
24. REGINA POČEPOVIČ mokytoja Lietuvių kalba
25. MARIJAN BUINICKAS vyresn. mokytojas Istorija
26. JOVITA KUNDROTINIENĖ mokytoja metodininkė Istorija
27. RASA VAIČIUVIENĖ vyresn. mokytoja Matematika
  mokytoja metodininkė Inf. technologijos
28. MARIJA KVETEN mokytoja metodininkė Matematika
29. LINA JAKUBONIENĖ  mokytoja Matematika, inf. technologijos
30. AUGĖNIJUS BARANAUSKAS vyresn. mokytojas Matematika
31. LINA PADRIBONIENĖ mokytoja metodininkė Fizika
32. JEŽI BOROVIK mokytojas metodininkas Chemija
33. NIJOLĖ MOTIEJŪNIENĖ mokytoja metodininkė Biologija
34. ALICIJA JANKUNIENĖ mokytoja metodininkė Biologija
35. NATALIJA TIMOFEJEVA vyresn. mokytoja Geografija
36. BRYGIDA NADTOČIJ- BEZRUČKINA mokytoja Tikyba
37. RENATA ŽIŪKAITĖ mokytoja Tikyba
38. GALINA JURKŪNIENĖ mokytoja metodininkė Muzika
39. ELŽBIETA KARPOVIČ vyresn. mokytoja Muzika
40. VALDEMARAS ŠUMSKAS mokytojas metodininkas Fizinis ugdymas
41. VIAČESLAV VERBOVIK vyresn. mokytojas Fizinis ugdymas
42. BOŽENA KUBIAK vyresn. mokytoja Dailė
43. RITA ANDRUŠKEVIČ vyresn. mokytoja  Dailė
  mokytoja metodininkė Technologijos
44. BRONISLAVAS KIERAS mokytojas Technologijos

This post is also available in: Polish