Konsultacijų grafikas

Konsultacijų tvarkaraštis 2020-2021 m. m.

PIRMADIENIS
Eil. Nr. Mokytojos vardas, pavardė Klasė Laikas, pamoka Kabinetas
1. Galina Zaciško 2a 14.00 – 14.45
(7 pamoka)
2a klasė
2. Nida Pileckienė 3c 13.05 – 13.50
(6 pamoka)
3c klasė
3. Edita Šafranovičienė 4c 13.05 – 13.50
(6 pamoka)
4c klasė
4. Regina Buzienė Lietuvių kalba 14.55-15.40
(8 pamoka)
Technologijos kab.
5. Rita Užienė Lietuvių kalba 14.00 – 14.25
(0.5 val. 7 pamoka)
0,5 val. pavasarį
Lietuvių kalbos kab.
I aukštas
6. Augėnijus Baranauskas Matematika 14.00 – 14.25
(0.5 val.7 pamoka)
Lietuvių kalbos kab.
I aukštas

 

ANTRADIENIS
Eil. Nr. Mokytojos vardas, pavardė Klasė Laikas, pamoka Kabinetas
1. Dalia Katinienė 2b 13.05 – 13.50
(6 pamoka)
2b klasė
2. Daiva Rudaminienė 2c 13.05 – 13.50
(6 pamoka)
2c klasė
3. Rasa Vaičiuvienė Matematika 13.05 – 13.30
(0,5val.-6 pamoka)
Informacinės technologijos kabinetas
4. Jūratė Zacharevičienė Rusų kalba 14.00-14.45
(7 pamoka)
Rusų kalbos kab.
5. Marija Kveten Matematika 14.55-15.20
( 0,5 val.8 pamoka)
0,5 val. pavasarį
Technologijos kabinetas
6. Lina Jakubonienė Matematika 14.00-14.45
(7 pamoka)
Fizikos kabinetas

 

TREČIADIENIS
Eil. Nr. Mokytojos vardas, pavardė Klasė Laikas, pamoka Kabinetas
1. Ilona Kutrevičienė 1c 12.10 – 12.55
(5 pamoka)
1c klasė
2. Kristina Romankevič 3a 14.00 – 14.45
(7 pamoka)
3a klasė
3. Augėnijus Baranauskas Matematika 14.55 – 15.20
(8 pamoka)
Matematikos kabinetas
4. Regina Počepovič Lietuvių kalba 14.00-14.45
(7 pamoka)
1a klasė

 

KETVIRTADIENIS
Eil. Nr. Mokytojos vardas, pavardė Klasė Laikas, pamoka Kabinetas
1. Rasa Vaičiuvienė Matematika 14.55-15.20
(0,5 val.-8 pamoka)
Informacinės technologijos kabinetas
2. Regina Počepovič Lietuvių kalba 14.00 – 14.45
(7 pamoka)
3a klasė
3. Genoefa Lučun 4a 14.00-14.45
(7 pamoka)
4a klasė
4. Lilija Voicechovska Lenkų kalba 14.00 – 14.45
(7 pamoka)
Lenkų kalbos kab.
5. Regina Buzienė Lietuvių kalba 14.00-14.45
(7 pamoka)
Technologijos kabinetas
6. Nijolė Motiejūnienė Biologija 14.55-15.40
(8 pamoka)
Biologijos kab.
7. Ježi Borovik Chemija 14.55-15.40
(8 pamoka)
Chemijos kabinetas

 

PENKTADIENIS
Eil. Nr. Mokytojos vardas, pavardė Klasė Laikas, pamoka Kabinetas
1. Ilona Kutrevičienė 1c 12.10 – 12.55
(5 pamoka)
1c klasė
2. Lina Padribonienė Fizika 14.00 – 14.45
(7 pamoka)
Fizikos kabinetas
3. Jovita Kundrotienė Istorija 14.55-15.40
(8 pamoka)
Istorijos kabinetas
4. Violeta Chvoinicka 1a 14.00-14.45
(7 pamoka)
1a klasė

Direktoriaus pavaduotoja  ugdymui Janina Stacevič

Accessibility