2% parama

AVIŽIENIŲ GIMNAZIJOS LABDAROS IR PARAMOS FONDAS

Gerb. tėveliai, buvę Avižienių gimnazijos auklėtiniai ir visi, kurie norėtumėte ir galėtumėte paremti mūsų gimnaziją.

Vadovaujantis LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kiekvienas mokesčių mokėtojas gali paskirti paramos gavėjo statusą turinčiai ne pelno siekiančiai organizacijai 2 procentų pajamų mokesčio sumos, sumokėtos per metus. Nepasinaudoję galimybe, paskirti 2% pajamų mokesčio, juos paliekate valstybės biudžetui.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už paramą, kurią Jus suteikėte pervesdami 2% mokesčio sumos praėjusiais  2015 metais. Jūsų pervesti pinigai bus skiriami mokinių ugdymo ir ugdymosi sąlygų gerinimui.

2% gyventijų pajamų mokėsčio lėšų  2018 m. ataskaita

2% gyventojų pajamų mokėsčio  lėšų  2017 m. ataskaita

2% gyventojų pajamų mokesčio lėšų 2016 m. ataskaita

2% gyventojų pajamų mokesčio lėšų 2015 m. ataskaita

Pagarbiai gimnazijos direktorė Valerija Orševska

Jums nutarus 2% savo pajamų mokesčio skirti Avižienių gimnazijai, tai galite padaryti kiekvienais metais nuo sausio 1 d. iki gegužės 1 d. tokiais būdais.

Pirmas: elektroninės bankininkystės būdu arba per Mokesčių inspekcijos duomenų bazę: http://deklaravimas.vmi.lt. Tie, kurie privalo pateikti savo metinę pajamų mokesčio deklaraciją, šią formą privalo pateikti kartu su deklaracija.

Antras: užpildyti formą FR0512 ranka ir pristatyti Mokesčių inspekcijoje asmeniškai arba elektroniniu būdu.

Gimnazijos duomenys formai pildyti:

Paramos gavėjo identifikacinis kodas: 191314684

Paramos gavėjo pavadinimas: Avižienių gimnazija

Buveinės adresas: Vilniaus r. Avižieniai, Sudervės g. 8

This post is also available in: Polish