ltVilniaus r. Avižienių gimnazijaGimnazjum w Awiżeniach w rejonie wileńskim
Telefonas: +370 5 240 3344gimnazijaavizieniu@gmail.com

Mokyklinio autobuso grafikas

Vilniaus rajono Avižienių gimnazijos 2021 – 2022 m.m. I pusmečio
Mokyklinio autobuso LEF 851 grafikas

I reisas

Vietovės pavadinimas Išvykimo – Atvykimo laikas
(Ryte)
Vietovės pavadinimas Išvykimo – Atvykimo laikas
(Po pamokų)
Avižienių gimnazija 6.50 Avižienių gimnazija 13.55
Kapličnikai 7.10 Saldenės km. 14.05
Čekoniškės 7.15 Pikutiškės 14.10
Leičiai 7.18 Sudervė 14.15
Klevinai 7.25 Leičiai 14.20
Sudervė 7.30 Čekoniškės 14.25
Jurkiškių VS 7.35 Koplyčninkai 14.30
Sudervė 7.45 Avižienių gimnazija 14.45
Pikutiškės 7.48    
Avižienių gimnazija 7.55    

II reisas

Vietovės pavadinimas Išvykimo – Atvykimo laikas
(Ryte)
Vietovės pavadinimas Išvykimo – Atvykimo laikas
(Po pamokų)
    Avižienių gimnazija 14.50
    Pikutiškės 14.55
    Sudervė 15.00
    Rastinėnai 15.05
    Čekoniškės 15.10
    Kapličnikai 15.15

III reisas

Vietovės pavadinimas Išvykimo – Atvykimo laikas
(Ryte)
Vietovės pavadinimas Išvykimo – Atvykimo laikas
(Po pamokų)
    Avižienių gimnazija 15.45
    Pikutiškės 15.55
    Sudervė 16.05
    Jurkiškių VS 16.15
    Avižienių gimnazija 16.45

Mokyklinio autobuso HZK 272 grafikas

I reisas

Vietovės pavadinimas Išvykimo – Atvykimo laikas
(Ryte)
Vietovės pavadinimas Išvykimo – Atvykimo laikas
(Po pamokų)
Avižienių gimnazija 6.45 Avižienių gimnazija 14.50
Bukiškės 6.50 Bukiškės 15.00
Bajorai 7.00 Bajorai 15.10
Avižienių gimnazija 7.10 Avižienių gimnazija 15.20

II reisas

Vietovės pavadinimas Išvykimo – Atvykimo laikas
(Ryte)
Vietovės pavadinimas Išvykimo – Atvykimo laikas
(Po pamokų)
Avižienių gimnazija 7.10 Avižienių gimnazija 15.45
Bendoriai 7.25 Bendoriai 16.00
Gudeliai 7.35 Gudeliai 16.05
Galinės km. 7.40 Dukšteli 16.10
Putiniškės 7.42 Putiniškės 16.15
Naujasodžiai 7.45 Naujasodžiai 16.20
Avižienių gimnazija 7.55 Avižienių gimnazija 16.30

Į Sudervės ir Pikutiškių pusę bus pavežami mokykliniu autobusu tik 1 – 2 klasių mokiniai. Kitų klasių mokiniai važiuoja maršrutiniu autobusu, jiems bus išduoti nuolatiniai bilietai. Informaciją pateikti klasių auklėtojams.

Dėkojame už supratingumą.

Accessibility