ltVilniaus r. Avižienių gimnazijaGimnazjum w Awiżeniach w rejonie wileńskim
Telefonas: +370 5 240 3344gimnazijaavizieniu@gmail.com

Mokyklinio autobuso grafikas

Vilniaus rajono Avižienių gimnazijos 2022 – 2023 m.m. I pusmečio
Mokyklinio autobuso LEF 851 grafikas

I reisas

Vietovės pavadinimas Išvykimo – Atvykimo laikas
(Ryte)
Vietovės pavadinimas Išvykimo – Atvykimo laikas
(Po pamokų)
Avižienių gimnazija 6.50 Avižienių gimnazija 14.10
Kapličnikai 7.15 Saldenės km. 14.15
Čekoniškės 7.20 Pikutiškės 14.20
Leičiai 7.18 Sudervė 14.25
Klevinai 7.25 Avižienių gimnazija 14.35
Sudervės mokykla 7.30    
Jurkiškių VS 7.35    
Sudervė 7.40    
Pikutiškės 7.45    
Avižienių gimnazija 7.55    

II reisas

Vietovės pavadinimas Išvykimo – Atvykimo laikas
(Ryte)
Vietovės pavadinimas Išvykimo – Atvykimo laikas
(Po pamokų)
    Avižienių gimnazija 15.00
    Pikutiškės 15.15
    Sudervė 15.20
    Jurkiškių VS 15.30
    Čekoniškės 15.40
    Kapličnikai 15.25
    Avižienių gimnazija 16.20

Mokyklinio autobuso HZK 272 grafikas

I reisas

Vietovės pavadinimas Išvykimo – Atvykimo laikas
(Ryte)
Vietovės pavadinimas Išvykimo – Atvykimo laikas
(Po pamokų)
Avižienių gimnazija 6.30 Avižienių gimnazija 15.05
Lindiniškės 6.40 Bukiškės 15.10
Skersinė 6.50 Bajorai 15.15
Bajorai 7.00 Skersinė 15.20
Avižienių gimnazija 7.10 Lindiniškės 15.25
    Avižienių gimnazija 15.30

II reisas

Vietovės pavadinimas Išvykimo – Atvykimo laikas
(Ryte)
Vietovės pavadinimas Išvykimo – Atvykimo laikas
(Po pamokų)
Avižienių gimnazija 7.10 Avižienių gimnazija 15.30
Bendoriai 7.20 Klevinė 15.35
Gudeliai 7.30 Gudeliai 15.40
Galinės km. 7.40 Dūkšteliai 15.50
Putiniškės 7.42 Laidagaliai 16.00
Naujasodžiai 7.45 Putiniškės 16.10
Avižienių gimnazija 7.55 Naujasodžiai 16.15
    Avižienių gimnazija 16.25

Mokyklinio autobuso HZK 272 grafikas

I reisas

Vietovės pavadinimas Išvykimo – Atvykimo laikas
(Ryte)
Vietovės pavadinimas Išvykimo – Atvykimo laikas
(Po pamokų)
Avižienių gimnazija 6.45 Avižienių gimnazija 14.50
Bukiškės 6.50 Bukiškės 15.00
Bajorai 7.00 Bajorai 15.10
Avižienių gimnazija 7.10 Avižienių gimnazija 15.20

II reisas

Vietovės pavadinimas Išvykimo – Atvykimo laikas
(Ryte)
Vietovės pavadinimas Išvykimo – Atvykimo laikas
(Po pamokų)
Avižienių gimnazija 7.10 Avižienių gimnazija 15.45
Bendoriai 7.25 Bendoriai 16.00
Gudeliai 7.35 Gudeliai 16.05
Galinės km. 7.40 Dukšteli 16.10
Putiniškės 7.42 Putiniškės 16.15
Naujasodžiai 7.45 Naujasodžiai 16.20
Avižienių gimnazija 7.55 Avižienių gimnazija 16.30
Accessibility