Mokytojai

Vardas, Pavardė Kvalifikacinė kategorija Dalykas
1. RENATA ZACHAREVIČ pedagogė Priešm. ugd. ped.
2. JUSTINA VIŠNEVSKA – BRAZINSKĖ pedagogė Priešm. ugd. ped. 
3. DOVILĖ BARANOVSKIENĖ pedagogė Priešm. ugd. ped. 
4. JOLANTA DOMINIKA LEVICKA pedagogė Priešm. ugd. ped. 
5. KAMILĖ ŠAFRANOVIČIENĖ mokytoja Pradinis ugdymas
6. DALIA KATINIENĖ vyresn. mokytoja Pradinis ugdymas
7. KRISTINA ROMANKEVIČ vyresn. mokytoja Pradinis ugdymas
8. NIDA PILECKIENĖ mokytoja metodininkė Pradinis ugdymas
9. EDITA ŠAFRANOVIČIENĖ vyresn. mokytoja Pradinis ugdymas
10. ILONA KUTREVIČIENĖ mokytoja metodininkė Pradinis ugdymas
11. DAIVA RUDAMINIENĖ vyresn. mokytoja Pradinis ugdymas
12. VIOLETA CHVOINICKA vyresn. mokytoja Pradinis ugdymas
13. GENOEFA LUČUN vyresn. mokytoja Pradinis ugdymas
14. GALINA ZACIŠKO vyresn. mokytoja Pradinis ugdymas
15. RITA UŽIENĖ mokytoja metodininkė Lietuvių kalba.
16. VIKTORIJA DŪKŠTĖ mokytoja Anglų kalba
17. REGINA BUZIENĖ mokytoja metodininkė Lietuvių kalba
18. KRISTINA PASLAUSKIENĖ mokytoja (motinystės atostogos) Lietuvių kalba
19. LILIJA VOICECHOVSKA mokytoja metodininkė Lenkų kalba
20. INGRIDA SOSNOVSKIENĖ vyresn. mokytoja Lietuvių kalba
21. EDITA ROMANOVSKA ČEPĖNIENĖ vyresn. mokytoja Lenkų kalba
22. RENATA ALIUK vyresn. mokytoja Anglų kalba
23. VIRGINIJA KVAKŠIENĖ vyresn. mokytoja Anglų kalba
24. JŪRATĖ ZACHAREVIČIENĖ mokytoja metodininkė Rusų kalba
25. REGINA POČEPOVIČ mokytoja Lietuvių kalba
26. MARIJAN BUINICKAS vyresn. mokytojas Istorija
27. JOVITA KUNDROTINIENĖ mokytoja metodininkė Istorija
28. RASA VAIČIUVIENĖ vyresn. mokytoja Matematika
  mokytoja metodininkė Inf. technologijos
29. MARIJA KVETEN mokytoja metodininkė Matematika
30. LINA JAKUBONIENĖ mokytoja Matematika
  mokytoja Inf. technologijos
31. AUGĖNIJUS BARANAUSKAS vyresn. mokytojas Matematika
32. RITA GRYBAITĖ mokytoja metodininkė Fizika
33. JEŽI BOROVIK mokytojas metodininkas Chemija
34. IRINA FILIPOVA mokytoja metodininkė Biologija
35. NATALIJA TIMOFEJEVA vyresn. mokytoja Geografija
36. BRYGIDA NADTOČIJ-BEZRUČKINA mokytoja Tikyba
37. RENATA ŽIŪKAITĖ mokytoja Tikyba
38. RASA VETEIKIENĖ mokytoja Muzika
39. ELŽBIETA KARPOVIČ vyresn. mokytoja Muzika
40. VALDEMARAS ŠUMSKAS mokytojas metodininkas Fizinis ugdymas
41. VIAČESLAV VERBOVIK vyresn. mokytojas Fizinis ugdymas
42. ČESLAVA LIACHOVIČ vyresn. mokytoja Dailė
43. RITA ANDRUŠKEVIČ vyresn. mokytoja Dailė
  mokytoja metodininkė Technologijos
44. DANIELĖ GUŠČIO mokytoja Šokis
45. EVA LAZURKEVIČ pedagogė (motinystės atostogos) Priešm. ugd. ped.
46. JUSTINA RUDMINAITĖ mokytoja Etika
47. RASA ŽYGĖ mokytoja Lietuvių kalba
48. ALINA SNIEŽKO mokytoja Biologija

 

Archyvai

Accessibility