OSTATNI DZWONEK KLAS POCZĄTKOWYCH

Za dni kilka –o tej porzebędę witać polskie morze.Bo najbardziej mi się marzyżeby bawić się na plaży.A ja chciałbym dotknąć chmuryi dlatego jadę w góry.Razem z mamą, razem z tatąw górach lubię spędzać lato.Ja na morze nie mam czasu.Wolę jechać het- do lasu.I tam z dziadkiem zbierać grzybyalbo w rzece łowić ryby.Dla mnie to najlepsza porażeby wskoczyć do jeziora.Nie chcę w upał chodzić w góry.Wolę jechać na Mazury.Morze, góry, las i rzeka;Wszystko to już na nas czeka.Bo zaczęło się już latoJedźmy mamo, jedźmy tato.Ostatni dzwonek jest dla uczniów symbolem ukończenia roku szkolnego – w tym roku, z powodu kwarantanny, jest inny, nie mniej jednak wyjątkowy i nadzwyczaj uroczysty. Niektóre klasy wybrały opcję ostatniej lekcji wychowawczej, wycieczki na łonie natury , a w niektórych klasach święto tradycyjnie odbyło się na placu szkolnym bądź w formie krókiego spotkania w sali aktowej. Udanego odpoczynku Kochani Uczniowie!