Wyjazd do Warszawy

Uczniowie naszego Gimnazjum coraz częściej wyruszają poza granice Litwy, tym razem wybór padł na Polskę i jej cudowną stolicę Warszawę, inaczej zwaną Miastem Feniksem. Uczniowie nie tylko doskonalili język polski, ale spędzili też wspaniały czas na spacerze po starówce Warszawy, w interesującym Centrum Nauki Kopernika, na Zamku Królewskim w Warszawie. Popołudnie było nie mniej interesujące, bo uczniowie wyruszyli do największego parku wodnego w Europie „Suntago“, gdzie dzieciaki szaleli na zjeżdżalniach wodnych, kąpali w basenach i „opalali “ pod egzotycznymi palmami, które zostały przywiezione z Malazji, Florydy i Zielonej Kostaryki.

Kolejny raz przekonaliśmy się, że nasi uczniowie są fantastyczni, grzeczni, posłuszni, otwarci na nowe wyzwania. Można z nimi jeździć, poznawać świat i być dumnym, że to nasi wychowankowie, uczniowie naszego Gimnazjum, obywatele wielkiego i bardzo interesującego Świata. W myślach już marzymy o kolejnym fajnym wyjeździe.

Administracji dziękujemy za możliwość wyjazdu, Rodzicom za

wspaniale wychowane dzieci i wiarę w nas, nauczycieli opiekunów.

Nauczyciele: Edyta Romanowska – Čepėnienė, Marija Kwiecień, Alina Śnieżko