Grafik konsultacji

Grafik konsultacji 2021-2022 r. r.

PONIEDZIAŁEK
Nr. Nauczyciel imię, nazwisko Przedmiot Czas Gabinet
1. Dalia Katinienė Nauczanie początkowe 13.05-13.50 3b klasa
2. Ilona Kutrevičienė Nauczanie początkowe 13.05-13.50 2c klasa
3. Rasa Vaičiuvienė Matematyka 14.00-14.30 Pracownia informatyki I piętro
4. Rita Užienė Język litewski 14.00-14.45 Pracownia języka litewskego I piętro
5. Regina Počepovič Język litewski 14.00-14.45 2a klasa
6. Marija Kveten Matematyka 14.55-15.40 Pracownia matematyki I piętro
7. Rasa Vaičiuvienė Matematyka 15.50-16.35 Pracownia informatyki I piętro

 

WTOREK
Nr. Nauczyciel imię, nazwisko Przedmiot Czas Gabinet
1. Daiva Rudaminienė Nauczanie początkowe 13.05-13.50 3c klasa
2. Regina Buzienė Język litewski 14.00-14.30 Pracownia matematyki I piętro
3. Kristina Paslauskienė Język litewski 14.00-14.30 Pracownia geografii
4. Jūratė Zacharevičienė Język rosyjski 14.55-15.40 Pracownia języka rosyjskiego II piętro
5. Rasa Vaičiuvienė Matematyka 14.55-15.25 Pracownia informatyki I piętro
6. Alina Sniežko Biologia 14.55-15.40 Pracownia biologii II piętro

 

ŚRODA
Nr. Nauczyciel imię, nazwisko Przedmiot Czas Gabinet
1. Rasa Žygė Język litewski 13.05-13.50 Lobby przy hali montażowej
2. Augėnijus Baranauskas Matematyka 14.00-14.30 Pracownia fiziki III piętro
3. Kristina Romankevič Nauczanie początkowe 14.00-14.30 4a klasa
4. Violeta Chvoinicka Nauczanie początkowe 14.00-14.30 2a klasa
5. Ingrida Sosnovskienė Język litewski 14.00-14.30 Pracownia języka litewskego I piętro
6. Lilija Voicechovska Język polski 14.55-15.40 Pracownia języka polskiego II piętro

 

CZWARTEK
Nr. Nauczyciel imię, nazwisko Przedmiot Czas Gabinet
1. Ilona Kutrevičienė Nauczanie początkowe 13.05-13.50 2c klasa
2. Nida Pileckienė Nauczanie początkowe 13.05-13.50 4c klasa
3. Lina Jakubonienė Matematyka 14.00-14.30 Pracownia informatyki I piętro
4. Jovita Kundrotienė Historia 14.00-14.30 Pracownia historii II piętro
5. Marija Kveten Matematyka 15.50-16.35 Pracownia matematyki I piętro

 

PIĄTEK
Nr. Nauczyciel imię, nazwisko Przedmiot Czas Gabinet
1. Kamilė Šafranovičienė Nauczanie początkowe 12.10-12.55 1c klasa
2. Edita Šafranovičienė Nauczanie początkowe 12.10-12.55 1b klasa
3. Genoefa Lučun Nauczanie początkowe 13.05-13.50 1a klasa
4. Wioleta Chwoinicka Nauczanie początkowe 14.00-14.30 2a klasa
4. Galina Zaciško Nauczanie początkowe 14.00-14.30 3a klasa
Accessibility