Grono pedagogiczne

  Imię, nazwisko Kategoria kwalifikacji Przedmiot
1. RENATA ZACHAREWICZ nauczyciel Nauczanie przedszkolne
2. JUSTINA VIŠNEVSKA – BRAZINSKĖ nauczyciel Nauczanie przedszkolne
3. DOVILĖ BARANOVSKIENĖ nauczyciel Nauczanie przedszkolne
4. JOLANTA DOMINIKA LEVICKA nauczyciel Nauczanie przedszkolne
5. KAMILĖ ŠAFRANOVIČIENĖ nauczyciel Nauczanie początkowe
6. DALIA KATINIENĖ starszy nauczyciel Nauczanie początkowe
7. KRYSTYNA ROMANKEWICZ starszy nauczyciel Nauczanie początkowe
8. NIDA PILECKIENĖ naucz. metodyk Nauczanie początkowe
9. EDITA ŠAFRANOVIČIENĖ starszy nauczyciel Nauczanie początkowe
10. ILONA KUTREVIČIENĖ naucz. metodyk Nauczanie początkowe
11. DAIVA RUDAMINIENĖ starszy nauczyciel Nauczanie początkowe
12. WIOLETA CHWOINICKA starszy nauczyciel Nauczanie początkowe
13. GENOEFA ŁUCZUN starszy nauczyciel Nauczanie początkowe
14. GALINA ZACISZKO starszy nauczyciel Nauczanie początkowe
15. RITA UŽIENĖ naucz. metodyk Jęz. litewski
16. VIKTORIJA DŪKŠTĖ nauczyciel Jęz. angielski
17. REGINA BUZIENĖ naucz. metodyk Jęz. litewski
18. KRISTINA PASLAUSKIENĖ nauczyciel (urlop macierzyński) Jęz. litewski
19. LILIJA WOJCIECHOWSKA naucz. metodyk Jęz. polski
20. INGRIDA SOSNOVSKIENĖ starszy nauczyciel Jęz. litewski
21. EDYTA ROMANOWSKA ČEPĖNIENĖ starszy nauczyciel Jęz. polski
22. RENATA ALIUK starszy nauczyciel Jęz. angielski
23. VIRGINIJA KVAKŠIENĖ starszy nauczyciel Jęz. angielski
24. JŪRATĖ ZACHAREVIČIENĖ naucz. metodyk Jęz. rosyjski
25. REGINA POČEPOVIČ nauczyciel Jęz. litewski
26. MARIJAN BUINICKI starszy nauczyciel Historia
27. JOVITA KUNDROTIENĖ naucz. metodyk Historia
28. RASA VAIČIUVIENĖ starszy nauczyciel Matematyka
    naucz. metodyk Informatyka
29. MARIA KWIECIEŃ naucz. metodyk Matematyka
30. LINA JAKUBONIENĖ nauczyciel Matematyka
    nauczyciel Informatyka
31. AUGĖNIJUS BARANAUSKAS starszy nauczyciel Matematyka
32. RITA GRYBAITĖ naucz. metodyk Fizyka
33. JEŻY BOROWIK naucz. metodyk Chemia
34. IRINA FILIPOVA naucz. metodyk Biologia
35. NATALIJA TIMOFEJEVA starszy nauczyciel Geografia
36. BRYGIDA NADTOČIJ- BEZRUČKINA nauczyciel Religia
37. RENATA ŽIŪKAITĖ nauczyciel Religia
38. RASA VETEIKIENĖ nauczyciel Muzyka
39. ELŻBIETA KARPOWICZ starszy nauczyciel Muzyka
40. WALDEMAR SZUMSKI naucz. metodyk Wych. fizyczne
41. WIACZESŁAW WERBOWIK starszy nauczyciel Wych. fizyczne
42. CZESŁAWA LACHOWICZ starszy nauczyciel Plastyka
43. RITA ANDRUŠKEVIČ starszy nauczyciel Plastyka
    naucz. metodyk Technologie
44. DANIELĖ GUŠČIO nauczyciel Taniec
45. EWA LAZURKIEWICZ nauczyciel (urlop macierzyński) Nauczanie przedszkolne
46. JUSTINA RUDMINAITĖ nauczyciel Etyka
47. RASA ŽYGĖ nauczyciel Jęz. litewski
48. ALINA SNIEŽKO nauczyciel Biologia
Accessibility