Grono pedagogiczne

Imię, nazwisko Kategoria kwalifikacji Przedmiot
1. EWA LAZURKIEWICZ nauczyciel Nauczanie przedszkolne
2. MARITANA ZAVECKIENĖ naucz. metodyk Nauczanie przedszkolne
3. DALIA KATINIENĖ starszy nauczyciel Nauczanie początkowe
4. KRYSTYNA ROMANKEWICZ starszy nauczyciel Nauczanie początkowe
5. NIDA PILECKIENĖ naucz. metodyk Nauczanie początkowe
6. EDITA ŠAFRANOVIČIENĖ starszy nauczyciel Nauczanie początkowe
7. ILONA KUTREVIČIENĖ starszy nauczyciel Nauczanie początkowe
8. DAIVA RUDAMINIENĖ starszy nauczyciel Nauczanie początkowe
9. WIOLETA CHWOINICKA starszy nauczyciel Nauczanie początkowe
10. GENOEFA ŁUCZUN starszy nauczyciel Nauczanie początkowe
11. GALINA ZACIŠKO starszy nauczyciel Nauczanie początkowe
12. RITA UŽIENĖ naucz. metodyk Jęz. litewski
13. VIKTORIJA DŪKŠTĖ nauczyciel Jęz. angielski
14. REGINA BUZIENĖ naucz. metodyk Jęz. litewski
15. KRISTINA PASLAUSKIENĖ nauczyciel (urlop macierzyński) Jęz. litewski
16. LILIJA WOJCIECHOWSKA naucz. metodyk Jęz. polski
17. INGRIDA SOSNOVSKIENĖ starszy nauczyciel Jęz. litewski
18. EDYTA ROMANOWSKA ČEPĖNIENĖ starszy nauczyciel Jęz. polski
19. ALICJA SEGEN starszy nauczyciel Jęz. polski
20. RENATA ALIUK starszy nauczyciel (urlop macierzyński) Jęz. angielski
21. VIRGINIJA KVAKŠIENĖ starszy nauczyciel Jęz. angielski
22. JUSTINA DAINOVSKA starszy nauczyciel Jęz. angielski
23. JŪRATĖ ZACHAREVIČIENĖ naucz. metodyk Jęz. rosyjski
24. REGINA POČEPOVIČ nauczyciel Jęz. litewski
25. MARIJAN BUINICKI starszy nauczyciel Historia
26. JOVITA KUNDROTIENĖ naucz. metodyk Historia
27. RASA VAIČIUVIENĖ starszy nauczyciel Matematyka, informatyka
28. MARIA KWIECIEŃ naucz. metodyk Matematyka
29. LINA JAKUBONIENĖ nauczyciel Matematyka, informatyka
30. AUGĖNIJUS BARANAUSKAS starszy nauczyciel Matematyka
31. LINA PADRIBONIENĖ naucz. metodyk Fizyka
32. JEŻY BOROWIK naucz. metodyk Chemia
33. NIJOLĖ MOTIEJŪNIENĖ naucz. metodyk Biologia
34. ALICJA JANKUNIENIE naucz. metodyk Biologia
35. NATALIJA TIMOFEJEVA starszy nauczyciel Geografia
36. BRYGIDA NADTOČIJ- BEZRUČKINA nauczyciel Religia
37. RENATA ŽIŪKAITĖ nauczyciel Religia
38. GALINA JURKŪNIENĖ naucz. metodyk Muzyka
39. ELŻBIETA KARPOWICZ starszy nauczyciel Muzyka
40. WALDEMAR SZUMSKI naucz. metodyk Wych. fizyczne
41. WIACZESŁAW WERBOWIK starszy nauczyciel Wych. fizyczne
42. BOŽENA KUBIAK starszy nauczyciel Plastyka
43. RITA ANDRUŠKEVIČ starszy nauczyciel Plastyka, technologie
44. BRONISLOVAS KIERAS nauczyciel Technologie

 

This post is also available in: litewski