Neformalusis švietimas

Neformalusis ugdymas gimnazijoje

• Kūrybinių dirbtuvėlių būrelis  „Bitutės“. Vadovė Maritana Zaveckienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė.
  • Vokalinis ansamblis „Svajonė“. Vadovė Galina Jurkūnienė, muzikos mokytoja metodininkė
  • Muzikos būrelis „Akademija“. Vadovė Elžbieta Karpovič, muzikos vyresn. mokytoja.
  •  Būrelis „Mažasis aktorius“. Vadovė Eva Lazurkevič, priešmokyklinio ugdymo pedagogė.
  • Būrelis „Rusija pasaulio žemėlapyje“. Vadovė Jūratė Zacharevičienė, rusų kalbos mokytoja metodininkė.
  • Merginų tinklinis. Vadovas Valdemaras Šumskas, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas.
  • Būrelis ,,Drasūs, judrūs, vikrūs“. Vadovas Viačeslav Verbovik, fizinio ugdymo vyresn. mokytojas.
  • Burelis ,,Jaunieji informatikai“. Vadovė Lina Jakubonienė, matematikos ir infromacinių technologijų mokytoja.
  • Dailės būrelis ,,Origami“. Vadovė Božena Kubiak, dailės vyresnioji mokytoja.
  • Būrelis ,,Anglų kalba yra lengva“. Vadovė Viktorija Dukštė, anglų kalbos mokytoja.
  • Muzikos būrelis ,,Saulutė“.  Vadovė Elžbieta Karpovič, muzikos vyresn. mokytoja.
  • Būrelis ,,Trimatis popieriaus menas“. Vadovė Rita Andruškevič, dailės vyresn. mokytoja.
  • Pradinių klasių choras ,,Spindulys“.  Vadovė Galina Jurkūnienė, muzikos mokytoja metodininkė.
  • Etnografinis ansamblis ,,Dobilelis lylio“. Vadovė Nida Pileckienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė.
  • Berniukų tinklinis. Vadovas Viačeslav Verbovik, fizinio ugdymo vyresn. mokytojas.
  • Būrelis ,,Linksmas būrys“.  Vadovė Galina Zaciško, pradinio ugdymo vyresn. mokytoja.
  • Būrelis ,,Mokomės žaisdami“. Vadovė Regina Počepovič, lietuvių kalbos mokytoja.
  • Būrelis ,,Gimtojo krašto istorija“. Vadovė Jovita Kundrotienė, istorijos mokytoja metodininkė.
  • Būrelis ,,Vakar ir šiandien“. Vadovas Marijan Buinickas , vyresn. istorijos mokytojas.

This post is also available in: Polish