Olimpiados ir konkursai

GIMNAZIJOS MOKINIŲ AKADEMINIAI PASIEKIMAI
2019-2020 m.m.

 Eil.nr.  Olimpiada/ Konkursas  Mokinio v., pavardė  Klasė  Vieta  Mokytojo v., pavardė
        1.  Konkursas „Pats gaminu prakartėlę“  

Krystian Germanovič

Kamila Romanovska

Benjaminas Čepėnas

Deina Šalomskaitė

Justina Kapčiūtė

Kamilė Razumaitė

Agnė Valentinavičiūtė

2a

3a

4a

6c

6c

6c

6c

Laureatė

Laureatė

Laureatas

Laureatė

Laureatė

Laureatė

Laureatė

  K. Romankevič  G. Lučun  V. Chvoinicka B. Kieras
       2. Tarptautinis dailės konkursas „Aušros Vartų Dievos Motinos globoje“ Donata Zapolskytė

7a

II vieta B. Kubiak
       3.  Tarptautinė olimpiada „Kings“ Sylvester Pavlovski 5a Laureatas G. Zaciško
       4. Kompiuterinių Kalėdinių ir Naujametinių atvirukų konkursas „Žiemos fantazija 2019“ Vakaris Žemaitis

Mykolas Adomaitis

Matas Jakutis

Tautvydė Kašėtaitė

Ugnė Radzickaitė

Dominik Subotovič

Adam Salvinskij

Karina Lipnevič

Wan Shuxuan

Agnė Valentinavičiūtė

Nikita Subotovič

Ernest Voitechovič

Viktorija Juchnevičiūtė

Mindaugas Kairys

Augustė Stefanovič

Amina Židanavičiūtė

5c

5c

5c

5c

5c

6a

6a

6a

6a

6c

6c

7c

7c

7c

7c

7c

Diplomai už dalyvavimą

R. Vaičiuvienė

L. Jakubonienė

       5.  Konkursas „Narodowe czytanie 2019“ Evelina Sinkevič 8a Diplomas už dalyvavimą L. Voicechovska
      6. Rajoninė chemijos olimpiada Patrik Mužščinskas IIIgc III vieta  J. Borovik
7. Olympis 2019 – Rudens sesija Barbora Sinkevičiūtė

Joris Veteikis

Eva Mikulskytė

Ąžuolas Tatoraitis

Mikas Sinkevičius

Gintautas Keršis

Milena Leščevskaja

Simona Šakalytė

Darius Gineika

Elija Mituzaitė

Vakarė Meškauskaitė

Tauras Jankauskas

Greta Petrikaitė

Justina Keršytė

Beatričė Sinkevičiūtė

Augustė Jonutytė

Diana Markovskaja

Doanata Zapolskytė

 5c

5c

5c

4c

4c

4c

4c

4c

4c

3c

2c

2c

2c

2c

2c

2c

7a

7a

 Medalis

4 medaliai

Diplomai

Diplomai

Diplomai

Diplomai

Diplomai

Diplomas

Diplomas

Diplomai

Diplomas

Diplomai

Diplomai

Diplomas

Diplomai

Diplomai

Diplomas

Diplomai

 Augenijus Baranauskas

Ilona Kutrevičienė

Lina Jakubonienė

Edita Šafranovičienė

Jovita Kundrotienė

Nida Pileckienė

Rasa Vaičiuvienė

Regina Počepovič

Viktorija Dūkštė

Virginija Kvakšienė

8. Lietuvos mokinių istorijos olimpiados II etapas Dariuš Markovskij IVga I vieta Marijan Buinickas
9. Lietuvos mokinių technologijų olimpiados II etapas Paulina Šimėnaitė IIgc I vieta Rita Andruškevič
10. Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados I etapas Inga Juchnevičiūtė IVgc II vieta Rita Užienė
11. KINGS lietuvių kalbos olimpiados finalas Justina Keršytė

Augustas Uža

Evita Verbovikė

Gintautas Keršis

Augustė Jonutytė

 2c

2c

3c

4c

2c

 Diplomas

Diplomas

Diplomas

Diplomas

Diplomas

 Nida Pileckienė

Edita Šafranovičienė

Ilona Kutrevičienė

12. KINGS pasaulio pažinimo olimpiados finalas Emilis Virganavičius  2c  Diplomas  Nida Pleckienė
13. KINGS matematikos olimpiados finalas Justina Keršytė

Emilis Virganavičius

Gintautas Keršis

 2c

2c

4c

 Diplomas

Diplomas

Diplomas

 Nida Pileckienė

Ilona Kutrevičienė


GIMNAZIJOS MOKINIŲ AKADEMINIAI PASIEKIMAI
2018-2019 m.m.

 Eil.nr.  Olimpiada/ Konkursas  Mokinio v., pavardė  Klasė  Vieta  Mokytojo v., pavardė
1. Rajoninis skaitovų konkursas ,, Kresy 2018“ A.    Stankevičius IVga II L.Voicechovska
2. Vilniaus miesto ir rajono mokyklų paroda – konkursas ,,Pats gaminu prakartėlę“ E. Turlinska

D. Petrašun

4a

3a

Laureatas

Laureatė

G. Zaciško

V. Chvojnicka

 

 

3. Respublikinis konkursas ,,Ir tu gali būti Šv. Mikalojumi“ S. Fedulova

E. Petrašun D. Petrašun

R. Miladovski

 

4a

1a/3a

 

1a

Laimėtojai G. Zaciško

G. Lučun

V. Chvoinicka

K. Romankevič

4. Rajoninis konkursas ,,Laiškas pasieniečiui“ E. Kažukausas 8c II R. Užienė
5. Tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkursas  
6. Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas      
7. Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9-12 kl. Mokiniams (sausio 28d.) Viktorija Macytė IIgc III R. Užienė
8. Lietuvių kalbos tautinių mažumų olimpiada 9-10kl. (sausio 25d.) nedalyvavome      
9. Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas        
10. Rajoninė anglų olimpiada 11kl. mokiniams        
11. Rajoninė chemijos 9-12 kl. olimpiada (11 sausio) V. Macytė IIgc III J. Borovik
12. Rajoninė mažoji matematikos olimpiada 2019 Edas Kažukauskas

Rasuolė Macytė

Igc I

II

R Garčevska
13. Rajoninė biologijos olimpiada (18 sausio) D. Bagdonas Igc III Nijolė Motiejūnienė
14. Rajoninė viktorina 1795-1918 m. Lietuvos istorijos įžymiausios asmenybės, įvykiai, faktai. D. Markovski

,A. Stankevičius.

 

IIIgac I J. Kundrotienė,

M. Buinickas

15. Rusų (užsienio) kalbos olimpiada Macytė Viktorija IIIgc I vieta Ryškusis skaitymas J. Zacharevičienė
16. Istorijos olimpiada Dariuš Markovskij IIIga I M. Buinickas
17. Kvadrato varžybos metodinio centro 3c-4ckl. komanda   III  
18 Raiškiojo skaitymo konkursas,, Vaivos juosta“ Augustas Uža 1c I Nida Pilecienė
19. Mažoji matematikos olimpiada        
20. Dailės olimpiada R. Andruškevič
21, Technologijos olimpiada  
22 Avižienių metodinio centro konkursas anglų kalbos,,Spelling Bee“ Benjaminas Čepėnas,

 Mikas Sinkevič,

Simona Šakalytė

Aidas Babinskas

Albertas Trinkunas

 

 

  II

I

 

III
II

III

 
23 Angų kalbos olimpiada V.Macytė

K. Sinkevičius

IIg

Ig

24 Geografijos olimpiada Edas Kažukauskas Ig 1 N. Timofejeva
25 Konkurs poezji religijnej

Maryja- Mama Jezusa i Nasza

 

Kamilia Romanovska 7a II Brygida Nadtočij Bezručkina
26. Rajoninis chemijos-biologijos konkursas Dovydas Bagdonas, Gabriel Jancevič Igc 1 Ježi Borovik,  Nijole Motejunienė

Olimpiados

GIMNAZIJOS MOKINIŲ AKADEMINIAI PASIEKIMAI
2017-2018 m.m.

GIMNAZIJOS MOKINIŲ AKADEMINIAI PASIEKIMAI
2016-2017 m.m.