ltplVilniaus r. Avižienių gimnazijaGimnazjum w Awiżeniach w rejonie wileńskim
Telefonas: +370 5 240 3344gimnazijaavizieniu@gmail.com

Kelionė į Varšuvą

Mūsų gimnazijos mokiniai vis dažniau išvyksta į keliones už Lietuvos ribų. Šį kartą vaikai aplankė nuostabią kaimyninę šalį – Lenkiją ir jos sostinę Varšuvą, vadinamą „miestu feniksu“. Vaikai ne tik tobulino lenkų kalbos įgūdžius, bet ir turiningai paleido laiką, aplankė Koperniko mokslo centrą, nuostabųjį Varšuvos senamiestį, Karalių pilį. Popietę mokiniai praleido didžiausiame vandens parke Europoje „Suntago”. Parke veikia 18 plaukimo baseinų, 32 vandens čiuožyklos, įskaitant ir ilgiausią Europoje 320 metrų ilgio nusileidimo taką. Vaikai galėjo pailsėti atogrąžų parke, apsodintame atvežtinėmis palmėmis iš Malaizijos, Floridos ir Kosta Rikos.

Įsitikinome dar kartą, kad mūsų gimnazijos mokiniai yra puikūs keliautojai, tai motyvuoti, geri, besidominantys naujovėmis „pasaulio“ žmonės. Galime jais didžiuotis.

Administracijai dėkojame už galimybę išvykti, Tėveliams už puikiai išauklėtus vaikus ir pasitikėjimą. Mintyse jau planuojame kitas įdomias išvykas.

Mokytojos: Edita Romanovska-Čepėnienė, Marija Kveten ir Alina Snežko.

Leave a Reply

Accessibility