Gerbiama gimnazijos bendruomene,

Siūlome dalyvauti nuotraukų (fotografijų) konkurse. Tai turėtų būti tik gamtos nuotraukos, jose negali būti žmonių atvaizdų. Vienas mokinys siunčia vieną nuotrauką. Nuotraukos gali būti daromos iš labai toli, iš labai arti, galima fotografuoti tik gyvūnus, arba tik gėles, galima paieškoti gražaus peizažo, žodžiu viskas kas susiję su gamta. paskui bus atrinktos gražiausios nuotraukos, kurios bus apdovanotos diplomais ir saldžia dovanėle, 10 nuotraukų bus atspausdintos, įrėmintos ir pakabintos gimnazijos patalpose. Visos atsiųstos nuotraukos sulauks dėmesio, nes surengsime virtualią parodą.

Nuotraukas siųsti reikia alicija.bilinska@gmail.com . Turi būti taip pat nurodyta klasė, bei vardas ir pavardė. Nuotraukų laukiame iki birželio 10-os dienos 14 val.

Pagarbiai, Administracija