Meninio skaitymo konkursas Avižienių gimnazijoje

Vasario 3 d. Avižienių gimnazijoje vyko Meninio skaitymo konkursas. Pagrindinis jo tikslas – skatinti moksleivius plačiau domėtis literatūra, ugdyti ir puoselėti meninio žodžio suvokimą. Konkurse dalyvavo geriausi 5-8 ir I-IV gimnazijos klasių skaitovai. Moksleiviai išraiškingai deklamavo poezijos ir prozos kūrinius.

Geriausiais pripažinti 5-8 klasių grupėje Kamilė Suchodolska, 5a kl. (III vieta), Simona Šakalytė, 6c kl.(II vieta) ir Agnė Valentinavičiūtė, 8c kl. (I vieta).

I-IV gimnazijos klasių grupėje geriausiai pasirodė Adriana Lekarevičiūtė, Iga kl. (III vieta), Samanta Bobrovičiūtė, IIgc kl. (II vieta) ir Gabrielė Miškeliūnaitė, IIIgc kl. (I vieta).

Meninio skaitymo konkurso dalyviams buvo įteikti diplomai, padėkos raštai ir saldžios dovanos. Puiki poezijos šventė praskaidrino nuotaiką. Gerumu, nuoširdumu, džiaugsmu suspindo mokinių akys. Dėkojame lietuvių kalbos mokytojoms, kurios mokiniams padėjo suprasti, kad skambus žodis žmogui leidžia pakilti aukščiau savęs.