Kovo 17 dieną Igc klasė lankėsi Muitinės muziejuje

Kovo 17 dieną Igc klasė lankėsi Muitinės muziejuje. Muitinės muziejus įsteigtas 1994 metais. Jame kaupiama ir saugoma istorinė, dokumentinė ir kitokia veikla, susijusi su muitinės veikla.

Mokiniai sužinojo, kada atsirado pirmosios muitinės, ką ir kaip gabeno bei gabena kontrabandininkai, su kokiais pavojais teko susidurti muitinės pareigūnams anksčiau, pažiūrėjo filmo ištraukas apie Medininkų pasienio kelio posto tragediją 1991 liepos 31 dieną, kai sovietų omonininkai nušovė 7 atkurtos nepriklausomos Lietuvos muitininkus.

Na, o ko gero įsimintiniausia edukacijos dalis buvo susitikimas su kinologu, papasakojusiu apie tarnybinius šunis, jų mokymą bei praktiškai pademonstravusiu, kaip keturkojai pareigūnai ieško ir randa narkotines medžiagas.