PIRMOKŲ KRIKŠTYNOS

Vasario 6 dieną mūsų gimnazijos mažiausieji mokinukai sugužėjo į salę skanduodami ” Mes pirmokai, mes maži, norim augti dideli! Avižienių mokykla, kaip mums gera čia!” Pirmokų krikštynų šventėje dalyvavo visi pradinių klasių mokiniai, tėveliai, mokytojos ir gimnazijos administracija. Vieni palinkėjo būt gerais mokiniais, kiti perskaitė priesaiką ir prisaigdino mažuosius būt stropiais, dar kiti pasidžiaugė, kad pirmokėliai nuo šiol tapo ne tik pačiais tikriausiais gimnazijos nariais, bet ir visos Lietuvos moksleiviais! Tai liudijo įteikti ženkleliai. Ženkleliais su Lietuvos ir Avižienių gimnazijos simbolika įsisegė ir krikšto Mama- Direktorė Alicija Bilinska, pavaduotojos, pradinių klasių mokytojos. Pirmokų tėveliai palinkėjo visiems geros kloties mokyklinio gyvenimo kelyje.

„Avižienių mokykla, kaip mums gera čia!”