DĖMESIO! Priėmimas į Avižienių gimnaziją (1-IV g klases) jau STARTUOJA!

Vilniaus rajono Avižienių gimnazija skelbia mokinių priėmimą ateinantiems mokslo metams. Būsimų mokinių tėvai ir mokiniai, pageidaujantys pateikti prašymą mokytis gimnazijoje, nuo kovo 1 iki gegužės 31 dienos turi pristatyti tėvų (globėjų, rūpintojų) prašymą. Prašymai priimami elektroniniu paštu gimnazijaavizieniu@gmail.com arba pildomi atvykus į gimnazijos raštinę darbo dienomis nuo 8 iki 16 val. Kartu su prašymu pateikiami dokumentai: deklaruotos gyvenamosios vietos pažyma, gimimo liudijimo arba kito asmens dokumento kopija, dokumentas liudijantis apie šeimos sudėtį (daugiavaikės šeimos arba vieniši tėvai, kurie vieni augina vaiką), PPT pateikta pažyma (jei tai vaikas turintis specialiuosius poreikius) ir kt. Kitus dokumentus – dabartinės ugdymo įstaigos išduotą išsilavinimo pažymėjimą ir pažymą su pasiekimais pasibaigus mokslo metams – pateiksite vėliau.

Susipažinti su priėmimo tvarkos aprašu į Vilniaus rajono ugdymo įstaigas galima paspaudus nuorodą:

Nuotrauka asociatyvi