Šių metų kovo 31 – balandžio 1d. Palangos senojoje gimnazijoje vyko Respublikinio anglų kalbos konkurso I-IIG klasių mokiniams šalies etapas. Mūsų IIga mokinė Diana Markovskaja kartu su anglų kalbos mokytoja Viktorija Dūkšte dalyvavo ir liko pilnos naujų įspūdžių ir žinių. Kovo 31 d. mokiniai rašė rašinį, o vakare turėjo įdomią praktinę veiklą mieste. Kartu su kitais atvykusiais dalyviais ieškojo informacijos apie Palangos miestą, jos kultūrą, istoriją bei gyventojus. Kitą dieną vyko viešasis kalbėjimas ( monologas ir dialogas ) ir po sunkaus darbo visi mokiniai buvo įvertinti bei apdovanoti. Šis konkursas paliko neišdildomą įspūdį, suteikė žinių, bei leido išbandyti savo gebėjimus.