KONFERENCIJA “GYVENIMAS – NE JUODRAŠTIS”

Birželio 1 d, mūsų gimnazijos atstovai: Džiuljeta Hovhannisyan, Kamilė Razumaitė, Kamila Romanovska, vyresnioji lenkų kalbos mokytoja/specialioji pedagogė Edita Romanovska-Čepėnienė ir socialinė pedagogė Edita Doviad – Jankovskaja dalyvavo Vilniaus rajono savivaldybės švietimo įstaigų (IG-IIIG kl.) mokinių konferencijoje „Gyvenimas – ne juodraštis“.

Konferencija buvo skirta paminėti Tarptautinei vaikų gynimo dienai, atkreipiant vaikų ir jaunimo dėmesį į savo teises ir pareigas, žalingų įpročių prevenciją, skatinant prasmingus laiko praleidimo būdus ir savanorišką veiklą.

Verta paminėti, kad mūsų mokyklos pristatyme nuskambėjo sveikinimo žodžiai iš ypač įdomių žmonių/Asmenybių lūpų. Video įraše savo mintimis pasidalino Valerjan Romanovski, Avižienių gimnazijos absolventas, daugkartinis Guinnesso rekordininkas, ekstremalus sportininkas bei Andrius Gaučas, nuostabus aktorius, anglų kalbos mokyklos „Kalbėk laisvai“ įkūrėjas ir tiesiog mūsų gimnazijos bičiulis.