Projektas „Kelionė siauruku“

3 c, 4 c, 4 b klasių mokiniai visus mokslo metus keliavo po Aukštaitijos regioną. Jų kelionė buvo kiek   neįprasta. Mokiniai domėjosi siauruko istorija, parengė pristatymus apie Panevėžį ir Anykščius, neakivaizdžiai „aplankė“ Rubikių ežero pakrantę. Vaikai statė įvairių miestų stotis ir jas pristatė savo draugams. Projektą pabaigė keliaudami į Panevėžio siauruko muziejų. Savo kelionėje vaikai aplankė nedidelį Krekenavos miestelį. Krekenavos regioninio parko lankytojų centre mokiniai ieškojo nepaprasto lobio, o jį radę labai džiaugėsi.

Visi kartu juokėsi, pyko, džiaugėsi „Meno“ teatre žiūrėdami spektaklį  „Rimtai linksmos pasakaitės“. Kartu su aktoriais traukiniu keliavo į „Pasakėnų“ kaimą ir susipažino su jo gyventojais. Jie sužinojo, kad gėris visada laimi, o blogis – pralaimi.

Kelionę siauruko muziejuje vainikavo pasivažinėjimas  siauruku ir drezina.

Vaikai džiaugėsi savo neįprasta kelione.