Kviečiame visus mokyklos ir bendruomenės narius atsakyti į apklausos klausimus!

Kviečiame visus Jūsų mokyklos, progimnazijos, gimnazijos ir Jūsų skyrių bendruomenės narius skirti keletą minučių atsakyti į apklausą „Dėl susisiekimo su ugdymo įstaigomis Vilniaus rajone“.

Pagal šios apklausos rezultatus bus teikiamas prašymas Vilniaus rajono savivaldybei, Vilniaus miesto savivaldybei, SĮ „Susisiekimo paslaugos“ dėl viešojo transporto maršrutų bei jų eismo tvarkaraščių, kad Jūsų vaikai galėtų lengviau ir saugiau pasiekti savo mokyklą (-s), skyrių (-us) bei po pamokų ir būrelių grįžti namo.

Apklausos nuoroda: https://forms.gle/m9ziWA5jNRsVeyX1A

Apklausos rezultatai bus paviešinti Facebook puslapyje ir grupėje Lietuvos viešasis transportas ir draugai.

Suprantame, kad ne visi respondentai gali turėti prieigą prie interneto, ar telefoną su internetu, ar kompiuterį. Į apklausos klausimus taip pat gali atsakyti ir patys vaikai, mokiniai.

Į apklausos klausimus taip pat gali atsakyti ir patys vaikai, mokiniai.

P. S. Reikėtų keletą sekundžių palaukti, kol apklausa pilnai užsikraus.