Lapkričio 15 d. Vilniaus r. Avižienių gimnazija kartu su teatru „Cezario grupė“ suorganizavo renginius patyčių prevencijos tema gimnazijos mokiniams

Visiems svarbu, kad vaikai augtų ir bręstu saugioje, pagarbos ir supratimo kupinoje aplinkoje, stiprinančioje jų savivertę, padedančioje realizuoti jiems svarbius siekius. Tuo tiklu š. m. lapkričio 15 d. Vilniaus r. Avižienių gimnazija kartu su teatru „Cezario grupė“ suorganizavo renginius patyčių prevencijos tema gimnazijos mokiniams. Dalyvavo 6c, 7a, 8a, 7c, IIgc ir III gc klasės mokiniai. Projektą remia Vilniaus rajono savivaldybė. Įvykusių šešių renginių metu, pasitelkus literatūros ir teatro meną bei psichologijos tyrimų įžvalgas, su mokiniais buvo aptariamos menkinančio elgesio priežastys ir galimos pasekmės, kaip tarp pastarųjų yra žema savivertė, nerimas, santykių problemos ir netgi polinkis į priklausomybes bei suicidinį elgesį. Užsiėmimų metu kūrybinėmis priemonėmis buvo siekiama didinti mokinių jautrumą ir sąmoningumą, kad mažėtų nepagarbaus bendravimo ir nebūtų bijoma kreiptis pagalbos.

Dėkojame projekto organizatoriams, projekto vadovei Giedrei Bacevičiūtei ir aktoriui Pauliui Čižinauskui.