MŪSŲ GIMNAZIJOS FUTBOLO KOMANDA TRENIRUOJASI PAS PROFESIONALIUS FUTBOLININKUS!

Pažinti pasaulį ir naudotis visomis galimybėmis ugdytis, mokytis plačiame pasaulyje yra nuostabu. Kadangi mūsų gimnazijos futbolininkai laimėjo pirmą vietą „Futbolo turnyre Lietuvos mokyklų, kuriose ugdymas vyksta lenkų kalba” (Turniej Piłkarski w Wilnie dla uczniów szkół polskich na Litwie), mūsų nuostabi komanda gavo pakvietimą ir šiuo metu dalyvauja treniruotėse net „Warszawa Legia Stadione”, o treniruoja juos profesionalūs treneriai!

Dar labiau norime pasidžiaugti ir tuo, kad išvykoje taip pat dalyvauja mokiniai iš klasių, kur vyksta ugdymas lietuvių kalba. Dėkojame už galimybes, už suteiktą puikią progą ugdytis, tobulintis pas profesionalūs, už bendradarbiavimą. Organizatoriai teigia, kad profesionalios treniruotės dalyvių laukia daug veiklos ir atrakcijų.